Proč vznikl SimpleRestart?

E‑maily a schůzky mi zabíraly 75 % produktivního času každý den a při každé notifikaci na nový e‑mail se mi dělalo zle. Uvědomil jsem si, že většina lidí kolem mě to má stejně. Proto jsem chtěl vymyslet, jak se méně stresovat a v pohodě stíhat práci i soukromý život. A tak vznikl SimpleRestart.

Nekonečný to-do list, přeplněný kalendář a e-mail, neustálé vyrušování, nestíhání. Stres, zahlcení a vyhoření.

Zní vám to povědomě? Pro mě to byly každodenní pocity. Od chvíle, kdy jsem si uvědomil, že takhle svůj život žít nechci, mi ale trvalo téměř 7 let zkoušení, pokusů a omylů, než jsem našel ty správné nástroje a cestu k produktivnímu a spokojenému životu.

Za poslední roky jsem otestoval desítky nástrojů a metod. Ty nejlepší vám představuji v SimpleRestart kurzech a seminářích.

Nechci ztrácet čas a vím, že vy také ne. Všichni vytížení lidé dnes totiž řeší to stejné. Kde můžou ušetřit čas. A přesně proto vznikl SimpleRestart. Pomůže vám najít hodiny, které se nenápadně rozplynuly do denní rutiny, a ukáže vám cestu k životu, ve kterém je méně stresu a nestíhání. Nikdo nás totiž nikdy neučil, jak se zorientovat v dnešním rychlém světě, jak si vybírat priority a jak je efektivně řešit.

Co vás SimpleRestart naučí

  • Každý den důležitý posun vpřed.
  • Denně o hodinu řešení emailů méně.
  • Úkoly: hravě v týmu i seznam na nákup.
  • Uklizený stůl, kancelář, domácnost. 
  • Méně vyrušování. 
  • Produktivní prostředí na práci. 
  • Čistá hlava na nejdůležitější úkoly dne.
  • Automatizace: na spoustu činností nastavíte robota.
  • Zrychlení práce = se správnými nástroji totéž rychleji.

Co vám SimpleRestart dá

SimpleRestart = smysluplný návod na lehčí život pro lidi zahlcené požadavky dnešní doby

Patnáct let se věnuji grafickému designu a výkonnostnímu marketingu. Vedl jsem dvě firmy, několik projektů a pracoval pár let v zahraničí. Vyznávám minimalismus, který aplikuji jak ve svých projektech, tak v přístupu k nim. Zjednodušuji, aby zbylo to nejpodstatnější. Své postupy uplatňuji i v osobním životě. Výsledkem je více času, který mohu využít smysluplněji.

Z toho, co dlouhodobě funguje nejlépe, jsem sestavil semináře a workshopy osobní produktivity a efektivity, pro firmy i jednotlivce. Pro manažery, podnikatele, zaměstnance i studenty, zkrátka pro všechny vytížené jedince a týmy. A na základě pozitivní odezvy jsem se rozhodl semináře převést do podoby on-line kurzů. Tak, aby přístup k nim byl co nejjednodušší pro co nejvíce lidí. Jsem přesvědčen, že každý si v SimpleRestart najde své téma, které mu pomůže najít ztracený čas. 

Pavel Šarbort
Autor SimpleRestart

Naučte se ovládnout svůj e‑mail v hodinovém online kurzu Krotitel e‑mailů.
Pošleme vám lekci zdarma!

Přihlášení