Více času na rodinu a na sebe

Dnes si všichni stěžují, že nemají čas. Na rodinu, na sebe, na kamarády, na relax, na věci, které je baví. Chodí z práce pozdě a pracují i po večerech a o víkendech. Tak dnes žije naprostá většina vytížených lidí.

Ale neděláme si to sami? Skutečně to nejde jinak? My v SimpleRestart víme, že jde. Hledáme čas tam, kde víme, že prostě ušetřit opravdu jde! Jedním z příkladů jsou e‑maily. Pro 78 % lidí jsou totiž největším zabijákem času e‑maily. A řeší je průměrně 3‑4 hodiny denně!

Už žádné přesčasy kvůli e‑mailům.
Víme, jak na to!

Proto v SimpleRestart jako první řešíme právě e‑maily. A vyvinuli jsme online kurz Krotitel e-mailů, ve kterém se naučíte, jak ušetřit minimálně hodinu času denně jen díky tomu, že se s nimi naučíte správně zacházet.

Máme to ověřeno na stovkách klientů. A je jen na vás, jestli tu hodinku denně využijete pro chvilky strávené s rodinou, s dětmi nebo s kamarády. Můžete jít sportovat, můžete pracovat na tom, co vás opravdu baví a přijde vám smysluplné. Anebo se můžete jen tak flákat, jít na procházku do lesa nebo mrknout na oblíbený film. Jak využijete váš čas, je jen na vás. Nikdo vám ho už nevezme. Ale nejdřív ho musíte najít!

Mějte čas na rodinu, na sebe,
na opravdu důležitou práci.

A už jste taky přišli na to, že čas znamená peníze a úspěch? Schválně, koho myslíte, že v práci dříve povýší a dostane přidáno? Toho, kdo má vše perfektně zorganizované, stíhá termíny, vždy dokončí zadaný úkol včas a odvádí výsledky. Nebo toho, kdo věčně chodí pozdě, nedotahuje věci do konce a úkoly odevzdává polovičaté. A ke všemu si pořád stěžuje, že nic nestíhá a všeho má moc?

Tak už dost stěžování. Buďte mezi těmi, kdo jsou úspěšní, nenosí si práci domů a tráví čas se svými blízkými. Buďte mezi těmi, kdo našli svůj čas! Získejte svoji hodinu času denně navíc díky online kurzu Krotitel e-mailů.

Začněte hned a bez rizika.
Pošleme vám lekci zdarma!

Přihlášení